رتبه بندی این آیتم
رتبه 4 در 14 رای

 

جهت ست کردن ایمیل در Outlook می توانید مراحل زیر را در پیش بگیرید. البته این مراحل برای Outlook نسخه 2013 می باشد که البته در سایر Outlook ها با تغییرات جزئی کوچکی به همین صورت قابل انجام می باشد. ابتدا نرم افزار Outlook خود را باز نموده و بر روی منوی FILE موجود در بالای صفحه کلیک نمایید.

نحوه ست نمودن ایمیل در Outlook

پس از کلیک بر روی منوی فایل بر روی کلید Add Account موجود در صفحه بعد کلیک نمایید.

نحوه ست نمودن ایمیل در Outlook

در پنجره بعدی مطابق با تصویر زیر روش ساخت ایمیل را بر روی Manual قرار دهید و بر روی کلید Next کلیک نمایید.

نحوه ست نمودن ایمیل در Outlook

در پنجره بعدی مطابق شکل زیر نوع سرویس را بر روی POP or IMAP تنظیم نمایید و بر روی کلید Next کلیک نمایید.

نحوه ست نمودن ایمیل در Outlook

در پنجره بعدی اطلاعات ایمیل خود را مطابق با شکل زیر وارد نمایید. دقت نمایید کلیه تنظیمات مطابق با تصویر زیر باشد. دقت نمایید با جای آدرس دامنه joomir.com آدرس وب سایت خود را وارد نمایید.

نحوه ست نمودن ایمیل در Outlook

سپس بر روی More Setting کلیک نموده و در این پنجره و در تب Outgoing Server کلید My Outgoing Server Require Authentication را بزنید.

نحوه ست نمودن ایمیل در Outlook

سپس بر روی تب Advanced کلیک نموده و در صورتی که شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت شما پورت خاصی را برای ارسال ایمیل معین نموده آن پورت را در بخش زیر وارد نمایید. در این مثال شرکت از اینترنت شرکت شاتل استفاده می نماید که پورت ارسال ایمیل آن 587 می باشد.

نحوه ست نمودن ایمیل در Outlook

بر روی کلید OK کلیک نموده و سپس بر روی کلید Next کلیک نمایید.

تبریک ایمیل شما بر روی Outlook ست شد.

* در برخی سرور ها لازم است گزینه Use the following type of encrypted connection را بر روی Auto قرار دهید.

* در برخی از سرورها ممکن است لازم باشد گزینه پورت Outgoing server  را بر روی 465 (SSL) ست نمایید و گزینه Use the following type of encrypted connection را بر روی SSL قرار دهید.

* در برخی از سرورها لازم است پورت خروجی outlook را بر روی 26 قرار دهید و در تب  Outgoing Server تیک My outgoing server requires authentication را بردارید.دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد