رتبه بندی این آیتم
رتبه 3 در 4 رای

با توجه به تقاضای بسیار مشتریان دارکوب پلان خرید یک وب سایت کامل فقط با قیمت 250 هزار تومان عرضه می گردد که شامل ثبت دامنه، اختصاص 100 مگابایت هاستینگ، پیاده سازی وب سایت، امن سازی و آموزش پنل کاربری و پشتیبانی یکساله آن می باشد که این روش در حقیقت ارزانترین روش راه اندازی وب سایت می باشد.

در این روش وب سایت بر اساس قویترین قالب آماده جوملا به نام Purity III که توضیحات آن در http://bit.ly/cheapestwebdesign آمده پیاده سازی می گردد که قالبی بسیار قدرتمند می باشد که به طور کامل بهینه سازی شده و سازگار با سایزهای مختلف نمایشگر صفحه می باشد. دامنه نیز به دلخواه خریدار ir و یا com می تواند باشد و در این روش 100 مگابایت فضا از سرور لینوکس به این سایت اختصاص داده می شود که توضیحات آن در http://bit.ly/host100 آمده است.

وب سایت یک ساعت پس از پرداخت مبلغ آماده خواهد بود و کارفرما می بایست در دفتر دارکوب جهت آموزش پنل کاربری حضور پیدا کند. آموزش پنل کاربری بین یک الی دو ساعت زمان می برد و پس از این آموزش وب سایت یک سال پشتیبانی خواهد داشت که در مرحله پشتیبانی مشکلات وب سایت رفع خواهد گردید و در صورتی که در نحوه کار با کنترل پانل سوالی برای کارفرما پیش بیاید می تواند با دارکوب تماس گرفته و نحوه انجام را از کارشناسان پشتیبانی دارکوب سوال نماید.

مزایای خرید وب سایت به این روش

خرید وب سایت به این روش مزیت های خود را دارد که در زیر به آن اشاره می نماییم:

  • سریع آماده شدن وب سایت یکی از مهترین مزیت های این روش می باشد که در این روش یک ساعت پس از پرداخت مبلغ وب سایت آماده می باشد در صورتی که در سایر روش های طراحی وب سایت حداقل یک هفته جهت راه اندازی وب سایت زمان می برد.
  • قیمت پایین تمام شده آن یکی دیگر از مزیت های آن می باشد که در این روش یک وب سایت کامل به هزینه 250 هزار تومان تحویل داده خواهد شد در صورتی که در سایر روش ها سایت حداقل با دو برابر این هزینه بالا خواهد آماد.
  • نسخه موبایلی و ریسپانسیو بودن وب سایت یکی دیگر از قابلیت های این وب سایت می باشد در صورتی که شما برای آنکه وب سایت خود را سازگار با موبایل نمایید می بایست هزینه بسیاری پرداخت نمایید در صورتی که در این وب سایت این امکان به صورت پیش فرض وجود دارد.
  • کیفیت بالای این وب سایت از دیگر ویژگی های آن می باشد که هم ظاهر وب سایت و هم بهینه سازی های وب سایت کیفیت بسیار بالایی داشته و در نتیجه با هزینه بسیار پایین وب سایتی با کیفیت بسیار بالا در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

معایب این روش

  • ممکن است وب سایت های بسیاری شبیه به وب سایت شما وجود داشته باشد و ممکن است این مورد به برند شما لطمه وارد نمایید البته دقت نمایید کلیه تصاویر و رنگ بندی های موجود در این قالب وب سایت قابل تعویض هستند و می توان قالب را تا حدی از پیش فرض آن متمایز ساخت. تغییر رنگ بندی قالب و تصاویر وب سایت توسط کارفرما قابل انجام می باشد.

* دقت نمایید در این روش خرید وب سایت درج اطلاعات به عهده کارفرما می باشد و کنترل پانل وب سایت آموزش داده خواهد شد تا کارفرما بتواند مطالب وب سایت خود را در سایت بارگذاری نماید.

 دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد