رتبه بندی این آیتم
رتبه 5 در 1 رای
هر گاه شما برنامه ریزی برای داشتن یک دامنه را کردید برای ثبت نام دامنه شما لازم است اطلاعات شخصی خود را که شامل آدرس نام شماره تماس را برای شرکت ثبت کننده دامنه فراهم کنید و آی دی ایمیل خود را در پایگاه داده WHOIS بروز رسانی می شود تا در دایرکتورهای جستجو تمام اطلاعات شخصی خود برای تمام شرکت های ثبت دامنه در سراسر جهان حفظ شود. تمام اطلاعات شخصی شما برای عموم مردم بدونه هیچ هزینه قابل دسترسی خواهد بود.
ثبت کردن نام دامنه خود به صورت خصوصی نام دامنه شما را در برابر تهدیدات بالقوه پایگاه داده امن نگاه خواهد داشت. شما می توانید اطلاعات شخصی خود را از دسترسی غریبه ها با ثبت کردن نام دامنه خود به صورت خصوصی محافظت کنید. شرکت ثبت کننده نام دامنه خود مراقب کل فرایند ثبت کردن نام دامنه شما خواهد بود. اگر شما دامنه خود را خصوصی ثبت کنید شرکت ثبت کننده تمام اطلاعات شخصی شما را در پایگاه داده WHOIS تغییر خواهد داد تا کسی نتواند به این اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشد. مزایایی که ثبت کردن دامنه به صورت خصوصی دارد عبارت از:
1 – هنگامی که اطلاعات شخصی شما بروی پایگاه داده WHOIS قابل دسترسی باشد خطر تهدیدات امنیتی افزایش میابد اما با ثبت کردن دامنه خصوصی می تواند این خطر را بسیار کاهش دهد و آن به این دلیل هر زمان که کسی تلاش برای بررسی نام دامنه شما را برای اهداف غیر قانونی داشته باشد تنها به جزئیات پروکسی شما دسترسی خواهد داشت.
2 – هنگامی که اطلاعات شخصی شما بروی پایگاه داده WHOIS قابل دسترسی باشد اسپم ها و هکرها می توانند ایمیل کاری شما را دچار مشکل کنند و مشکلاتی برای شما و مشتریان شما ایجاد کنند اما با ثبت دامنه به صورت خصوصی هکرها و اسپم ها هیج اطلاعات شخصی از دامنه شما را نمی توانند بدست بیاورند و هیچ مشکلی از این نوع تهدیدات نخواهید داشت.
3 – ثبت کردن دامنه به صورت خصوصی اطلاعات شخصی شما را در پایگاه داده WHOIS وارد نمی کند و تصمیم گیری برای شما آسان خواهد شد که چه اطلاعاتی را شما می خواهید برای دید عموم در وب سایت خود بگذارید. شما می توانید تنها اطلاعاتی را که شما و مشتریان شما لازم دارند را برای نمایش بگذارید.
4 – ثبت کردن دامنه به صورت خصوصی آدرس ایمیل شما را برای عموم و برای سایر برنامه های ایمیل دیگر غیر قابل دسترسی خواهد گذاشت. و شما می توانید از در یافت هر گونه اسپم جلوگیری کنید و صندوق ایمیل شما همیشه پاکیزه نگه دارید. هنگامی که شما دامنه خود را به صورت خصوصی ثبت می کنید شرکت ثبت کننده دامنه به شما یک شناسه منحصر بفرد ایمیل می دهد که این شناسه خود را به صورت اتوماتیک بعد از 10 روز در پایگاه داده WHOIS تغییر خواهد داد.
5 – ثبت کردن دامنه به صورت خصوصی ارزان است و برای حفظ اطلاعات شخصی شما در برابر هر گونه تهدید بسیار مفید میباشد. شرکت هاستینگ بین المللی دارکوب این سرویس را در بهترین قیمت برای مشتریان خود ارائه می دهد. اگر شما برای سوء استفاده از پایگاه داده WHOIS نگران هستید ثبت کردن دامنه خصوصی بهترین راه برای اطمینان خاطر شما خواهد بود. برای ثبت دامنه خصوصی با شرکت هاستینگ دارکوب نام دامنه خود را در صفحه اصلی وب سایت انتخاب کنید و بعد با بخش پشتیبانی شرکت برای اتمام این پروسه تماس حاصل نمایید.


مقالات طراحی سایت | اخبار طراحی سایت | مقالات دیجیتال مارکتینگ | آموزشگاه دارگوب | سایت درج آگهی
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد