رتبه بندی این آیتم
رتبه 3 در 5 رای
من در این مقاله بهترین 10 موتور جستجو نام دامنه در وب را برای شما بیان می کنم . شما می توانید از این موتورهای جستجو نام دامنه برای بررسی دامنه ای که مورد نظرتان است هنوز برای خرید آزاد است یا نه و یا برای نمایش اطلاعات کامل یک دامنه از آنها استفاده کنید.
1 – Ajax Whois : نام دامنه ای که شما مورد نظرتان است در این سایت وارد کنید و اجاکس به شما خواهد گفت که آیا این نام هنوز در دسترس می تواند باشد یا خیر و همچنین شما می توانید پسوندهای دامنه را ویرایش کنید و نتیجه را در سمت راست آن ببینید مانند ( .com .net .biz و غیره ) همچنین در این سایت می توانید جستجوهای خود را برای نام دامنه ای که انجام داده اید ذخیره کنید برای اینکه بعدا بتوانید دوباره به آنها براحتی دسترسی داشته باشید.
2 – BustAName : BustAName نه تنها به طور معمول فراهم کننده جستجو برای نام دامنه بلکه همچنین ارائه کننده ابزار های برای پیدا کردن یک نام دامنه واقعی خوب میباشد . شما می توانید گروهی از کلمه های ایده ال مورد نظر خود را لیست کنید و BustAName برای شما احتمالات مختلف را نشان خواهد داد . این سایت یک منبع بزرگ برای پیدا کردن یک نام دامنه خوب میباشد.
3 – DomainTyper : DomainTyper همان گونه که شما نام دامنه خود را تایپ می کنید و به پایان میرسانید  برای شما نشان می دهد که آیا این نام در دسترس می تواند باشد یا نه و همچنین دارای یک ژنراتور برای نام دامنه خوب میباشد که شما میتوانید از آن برای نام دامنه های بکر استفاده کنید.
4 – Domai.nr :Domain.nr ساده و کارآمد است . فقط نام دامنه ای که شما مد نظرتان میباشد را در این سایت تایپ کنید و Domai.nr به سرعت به شما نشان خواهد داد که آیا این نام در دسترس میباشد یا نه . یکی دیگر از ویژگی های جالب Domai.nr این است که تمام  احتمالات نام دامنه که می توانید شما آن را ایجاد کنید را نشان می دهد.
5 – DomainsBot : در بنر جستجو DomainsBot نام دامنه خود را تایپ کنید ، برای شما یک بازخوای فوری از در دسترس بودن نام دامنه همراه با گزینه های ممکن را نشان خواهد داد.
6 – Domain Tools : شما می توانید یک جستجو ساده برای نام دامنه در Domain Tools  انجام دهید . آنها همچنین ارائه یک مجموعه مفید از ابزارهای دامنه مانند ، مانیتور نام دامنه، یک هشدار با نام تجاری ، ابزار DNS و چیزهای بیشتر میباشند.
7 – Domize : Domaiz یک ابزار ساده برای جستجوی نام دامنه میباشد . تنها نام دامنه مد نظر خود را در این سایت تایپ کنید Domize به شما نشان خواهد داد که این نام با چه پسوندی می تواند در دسترس باشد . همچنین می توانید جستجو و کار خود را برای استفاده بعدی ذخیره کنید.
8 – Dotomator : Dotomator یک ابزار جستجوی سرگرم کننده برای نام دامنه میباشد . شما می توانید از Dotomator برای ایجاد نام های بلقوه و یا با استفاده از ژنراتور وب 2.0 برای برخی از نام های تصادفی در لیست بهره ببرید.
9 – Instant Domain Search : این یک سایت ساده برای جستجو نام دامنه میباشد .
10 – Nameboy : Nameboy می تواند به شما برای ایجاد نام دامنه مناسب کمک کند . یک نام دامنه دو کلمه که مد نظرتان میباشد را وارد کنید Nameboy انها را جفت مي كند و تمام احتمالات ممکن را برای شما نشان می دهد از جمله واژهای قافیه ای هم نشان خواهد داد.
جهت ثبت دامنه کلیک نمایید.


طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد