رتبه بندی این آیتم
رتبه 5 در 1 رای
انتخاب یک وب هاست اولین گام حیاتی برای داشتن یک وب سایت میباشد. شرکت هاستینگ ارائه کننده فضا در اینترنت ، به طوری که تمام جهان می تواند وب سایت شما را مشاهده کند. اما انتخاب یک وب هاست به این آسانی که به نظر می رسد نمیباشد.
چند اشتباه وجود دارد که شما باید در هنگام انتخاب یک وب هاست از آن جلوگیری کنید. من در این مقاله برای شما توضیح خواهم داد که چرا جلوگیری از این اشتباهات در هزینه برای شما مفید خواهد بود ، به خصوص اگر شما مایل به شروع یک کسب و کار آنلاین باشید.
3 اشتباهی که باید از آن جلوگیری کنید
1 – فضای وب رایگان : آیا تبلیغاتی که اشاره به فضای وب رایگان می کنند را دیده اید ؟ به شدت توصیه می کنم که از استفاده از این گونه سرویس ها خوداری کنید . در اغلب موارد دلیل رایگان بودن این سرویس ها این است که آن شرکت در تمام صفحات وب سایت شما تبلیغات دیگر شرکت ها برای بازاریابی قرار می دهد . و این سبب شکسته شدن و خرابی تمام کارو کسب و هدف کلی شما از وب سایتان می شود.
چرا باید شما بازدید کنندگان و مشتریان بلقوه خود را دور کنید؟ آیا مگر شما نباید مشتریان و بازدید کنندگان خود را که از طریق آگهی ها و تبلیغاتی که برای آن پرداخت کرده اید و این بازدید کنندگان را بدست آورده اید ، نگه دارید ؟ با استفاده از سایت های ارائه دهنده فضای وب رایگان ، شما کار و کسب و بیزنس بیشتری از دست خواهید داد تا هزینه خرید یک نام دامنه و وب هاست ، بنابراین به ارزش آن نمی ارزد.
2 – هاستینگ های محدود : از انتخاب پکج های هاستینگی که به شما اجازه اضافه کردن ، فرم های سفارش ، آمار ، و یا داشتن چندین ایمیل در وب سایت را نمی دهند ، اجتناب پذیری کنید . این ابزار و ویژگی ها بسیار مهم میباشد برای کسانی که می خواهد کارو کسب آنلاین داسته باشند .
بهتر است هاستینگی را انتخاب کنید که ارائه دهنده ویژگی های بسیاری مانند ، چندین حساب ایمیل POP3 ، سرور اختصاصی، سرور امن ، آمار استفاده از وب سایت ، اختصاص فضای وب ( آنها می توانند هر مقدار فضای وب که نیاز داشته باشید را در اختیارتان بگذارند ) ، تغیر مسیر ULR ، پاسخ به ایمیل خودکار که این ویژگی ها تنها تعداد کمی از ویژگی مهم در انتخاب وب هاست برای وب سایت میباشد.
3 – هاستینگ های کم هزینه : پکیج های هاستینگ کم هزینه ( یعنی 4.30$ در ماه) را نگاه کنید ، آنها معمولا نیاز به پرداخت چیزهایی در عوض میباشند ، که باعث از بین بردن سود حاصل از کسب و کار آنلاین می شوند . شما باید هزینه ای که با استفاده از این نوع هاستینگ های ( هاستینگ کم هزینه و هاستینگ رایگان) از دست می دهید را حساب کنید بعدا بیبیند به جا می باشد از این گونه هاستینگ ها استفاده کند ؟
- این وب سایت ها هر بار یک بنر تبلیغاتی در بالای وب سایت شما قرار می دهند و این بنر ها طوری طراحی شده که بازدید کنندگانی که برای وب سایت خود شما دریافت می کنید روی این بنر ها کلیک می کنند و از وب سایت شما به یک وب سایت دیگر منتقل می شوند . این هاستینگ های رایگان و کم هزینه بنر ها را در بالای صفحات وب سایت شما می گذارند تا بازدید کنندگان فرصتی برای کلیک روی این تبلیغات قبل از حتی خواندن محتوای وب سایت شما را خواهند داشت.
- شکایت دیگری که از وب هاست های رایگان می شود این است که سرورهای این گونه شرکت ها بیش از حد لود می شوند و سرعت و فضای کمی دارند و شما نمی توانید بیش از 50% از وب سایت خود را در هر زمان آپ بیبینید و این خوب باعث افت کارو کسب و خدمات آنلاین شما می شود و شما هیچ کنترلی بر این وضعیت نخواهید داشت .
یک نکته مهم در مورد هاستینگ اگر شما نام دامنه و وب هاستینگ خود را خریداری و داشته باشید ، بازدید کنندگان با اعتماد بنفس بیشتری به وب سایت شما خواهند آمد و تمایل بیشتری به خرید محصولات و یا استفاده از خدمات شما خواهند داشت .
همیشه وب هاستی را انتخاب کنید که ، خدمات عالی ، هزینه های مقرون به صرفه ، و همه احتیاجات و نیاز های شما را برای کسب و کار آنلاین را داشته باشد. خدمات میزبانی وب دارکوب با ارائه با کیفیت ترین خدمات هاستینگ شما را در کسب و کار اینترنتی خود یاری خواهد نمود.


شرکت دارکوب | مقالات طراحی سایت | اخبار طراحی سایت | مقالات دیجیتال مارکتینگ | آموزشگاه دارکوب | سایت درج آگهی
دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد