رتبه بندی این آیتم
رتبه 5 در 1 رای

نذارید این آدما اسم دامنه­تونو بدزدند! این یک کلاهبرداریه! اگه یکی از این اطلاعیه ها به دستتون رسید، بدونید که کلاهبرداریه. بهشون جواب ندید، فقط و فقط بندازیدشون تو سطل زباله!


اخیرا نامه هایی به عنوان اطلاعیه منقضی شدن اسم دامنه به مردم فرستاده میشه که به مالک دامنه میگه، تا چند ماه آینده دامنه­اش منقضی میشه و میتونه بره به بخش خدمات اسم دامنه اینترنتی­ و از خدمات ویژه اونها بهره ببره و یک تاریخ هم مشخص میشه که فقط تا اون روز مهلت دارند.
تو این نامه­ها، از مالکان خواسته میشه که اگه میخوان حقوقی که در مورد اسم دامنه دارند حفظ بشه، اسم دامنه­شونو تجدید کنند، و اگه تا تاریخ مقرر این کارو انجام ندن ممکنه کل هویت آنلاینشونو از دست بدن و مشتریها و دوستانشون دیگه نتونن پیداشون کنند.
بعد دو راه پیش روی مالک نام دامنه گذاشته میشه: یا اینکه یک نام دامنه جدید ثبت کنند، یا اینکه همون قبلی رو تجدید کنند. ضمن اینکه میگن شما مجبور نیستید دامنه تونو از طریق همون شرکت قبلی تجدید کنید و فقط کافیه فرمی رو که برای شما فرستاده میشه تکمیل و ارسال کنید. درون فرم لیست قیمتهای دامنه نوشته شده تا اگر خواستید از همین طریق پول رو هم براشون واریز کنید.

 ارسال نظر

لطفا فیلدهای اجباری را درج نمایید

تماس با ما

info [ at ] joomir.com
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد